Met Pont naar Amelis? Hof

Het arrangement begint om 13.00 uur in infocentrum ?De Kromme Rijn? op landgoed Niënhof , waarvan de ingang naast Grotelaan 16 in Bunnik is gelegen. Hier wordt u ontvangen met koffie en thee, gevolgd door een presentatie van de nieuwe dvd over de rivier. Hierna wordt in het nabij gelegen haventje ingescheept op de Pont van het Landschap. Gedurende deze wat langere tocht dan gebruikelijk vertelt de gids over het natuurontwikkelingsproject dat van de Kromme Rijn weer een levende rivier heeft gemaakt.

Vervolgens wordt aangemeerd bij de cultuurhistorische moestuin Amelis? Hof, waar op biologische wijze vele tientallen soorten groenten, kruiden, bloemen en fruit worden verbouwd. Hier volgt een ontvangst met thee, gevolgd door een rondleiding over het complex en een afsluitende mogelijkheid producten van deze bijzondere tuinderij te kopen. Hierna wordt de terugtocht naar de thuishaven in Bunnik aanvaard, waar dit arrangement rond 17.00 uur eindigt.

Deelname is uitsluitend mogelijk na aanmelding bij de VVV in Wijk bij Duurstede, telefoon 0343- 57 59 95 of via www.utrechtslandschap.nl . De kosten bedragen voor beschermers van een van de provinciale Landschappen 9,- euro; niet-beschermers betalen ? 10,- euro. Honden mogen overigens niet mee op de pont.

Lees het hele artikel op de website van dé Weekkrant

Meer nieuws uit Gemeente Bunnik

De laatste 20 berichten worden hieronder getoond.

Titel Datum Tijd
Vervolg voorpagina: Hele artikel op nieuwsbode-bunnik.nl 08 september 08:02
Straatrovers opgepakt 08 september 08:02
Ordeverstoorders 08 september 08:02
Nieuwe griffier geïnstalleerd 08 september 08:02
Vermoedelijk gaslek Odijk 08 september 08:02
Prins Maurits in Bunnik 08 september 08:02
Ouderenwerk en spellen: ?Sociale contacten houden ons jong? 08 september 08:02
Tarieven sport 08 september 08:02
Af van besmette status 08 september 08:02
Wakker Odijk over Odijk-west 08 september 08:02
Populaire paparazzi actie niet meer weg te denken 08 september 08:02
Avond voor vrijwilligers en bedrijven 08 september 08:02
Uitstel Odijk-west: College vraagt om extra jaar onderzoek 08 september 08:02
Meer dan 800 deelnemers 08 september 08:02
Valse start Odijk: Eerste doelpunt tegen al direct na aftrap 08 september 08:02
Ga mee met de Herfst Buitendag 07 september 20:01
?Socialecontacten houden ons jong? 07 september 20:01
Bunniks Mooiste één groot feest 07 september 20:01
Valse start Odijk 06 september 16:01
Celeritas in nieuwe kleuren 06 september 16:01