Deventer Sporten bij Sport Live op Deventer Radio
Met ingang van dit zojuist gestarte seizoen is het aanvangstijdstip vervroegd naar 19:00 uur. Het ambitieuze team van programmamaker Erik van Luttikhuizen wil dolgraag zijn doelstellingen nastreven om alle sporten uit Deventer aan bod te kunnen laten komen.
Zo zullen er wekelijkse columns zijn van uiteenlopende sportverenigingen uit Deventer.
Informatieve items worden zo afgewisseld met het allerlaatste lokale sportnieuws uit Deventer en omgeving. Sport Live mag zich de allergrootste database noemen inzake lokaal sportnieuws. Ook het nationale en internationale sportnieuws komt voorbij in het afwisselende programma bij Deventer Radio.
Go Ahead Eagles blijft daarnaast een belangrijk en vast onderdeel in het programma. Voorbeschouwingen met trainer, spelers en bekende Deventernaren, het live-verslag door eigen verslaggevers en natuurlijk een nabeschouwing met betrokkenen. Het Sport Live team is uitgebreid met nieuwe vrijwilligers die allen hetzelfde doel voor ogen hebben; Met veel plezier luisterend Deventer informeren aangaande de lokale sporten.
Meer nieuws uit Gemeente Deventer
De laatste 20 berichten worden hieronder getoond.